25.01.2017 11:10

Aicina pieteikt pretendentus balvai "Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs"

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Aicina pieteikt pretendentus balvai "Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs" arhīvs

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība aicina lasītājus pieteikt bibliotekārus balvai "Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs". Līdz 10. martam biedrība gaida vēstules un stāstus par pagastu bibliotekāriem, kas ir pašaizliedzīgi, radoši, aktīvi, entuziasma pilni savā darbā un neaizstājami savā pagastā.

Konkurss norisinās desmito reizi. Katru gadu tiek apbalvoti četri bibliotekāri – viens no katra Latvijas reģiona: Kurzemes, Latgales, Vidzemes, Zemgales.

Konkurss "Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs" ir īpaši Latvijas mazo gaismas piļu darbiniekiem veltīts pasākums, lai novērtētu viņu darbu un veikumu savā pagastā un pievērstu visas Latvijas uzmanību pozitīviem, iedvesmojošiem notikumiem reģionus. Tā ir lasītāju balva un atzinība saviem bibliotekāriem.

Pieteikuma vēstules un fotogrāfijas sūtāmas uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai LNB Atbalsta biedrībai, Mūkusalas ielā 3, Rīgā, LV1048.