30.11.2012 16:02

Jau decembrī Ķekavā izrādīs filmu "Sapņu komanda 1935"

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Kadrs no filmas. Kadrs no filmas. Publicitātes foto

Sengaidītā latviešu kinofilma "Sapņu komanda 1935" novembrī piedzīvoja pirmizrādi Rīgā, bet jau decembra beigās tā būs skatāma arī Ķekavā.

 

29. decembrī pulksten 12 un 18 tā būs skatāma Ķekavas kultūras namā, bet pulksten 15 – Daugmales Multifukncionālajā centrā, bet nākamgad to izrādīs Katlakalna Tautas namā un Baložu pilsētas kultūras namā. Filmas sižets ir par to, ka 1935. gadā Ženēvā tiek rīkots pirmais Eiropas čempionāts basketbolā. Basketbols Eiropā ir jauna un ne īpaši populāra spēle, komandas iepriekš nav tikušās starptautiskās sacīkstēs. Visi grib būt pirmie, ierakstīt savas valsts vārdu sporta vēsturē.

Čempionātam gatavojas arī Latvijas valsts vienība. Jaunais treneris Baumanis ir pārliecināts, ka viss ir iespējams, viņš tic, ka basketbols var kļūt par populāru spēli, ka var apvienot cilvēkus ar dažādām interesēm un ambīcijām vienotam mērķim, ka visas valstis Eiropā ir vienlīdz svarīgas un līdzvērtīgas un uzvarēs labākais. Filmā intrigu un sportisku kaislību netrūkst, sola tās veidotāji.