Drukāt šo lapu
16.10.2012 19:56

Latvijas skaistāko ainavu daudzveidība "Siguldas Tornī"

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Līdz šī mēneša pēdējai dienai kultūras un mākslas telpā "Siguldas Tornis" skatāma fotogrāfu Raivo Freimaņa un Aelitas Briedes fotoizstāde "Te ir tava dzimtene".

Izstādē apskatāmo fotogrāfiju galvenās tēmas ir Latvijas ainavu daudzveidība gadalaikos, cilvēks un daba, dzīvais dabā tuvplānos. Fotoreportieris un fotogrāfs Raivo Freimanis vairākus gadus strādājis kā ārštata fotogrāfs vairākos preses izdevumos: "Jūrmalas Nedēļa", "Mājas Dakteris", "40 +" u. c.

Tāpat fotografējis dažādus svarīgus kultūras pasākumus, piemēram, "Jaunais vilnis", "Summertime", kā arī Siguldas Opermūzikas svētkus. Fotogrāfs papildus piedalījies vairākās fotoizstādēs Latvijā, Lietuvā, bet pašlaik iesaistās dažādu kultūras un korporatīvo pasākumu un norišu atspoguļošanā fotogrāfijās Rīgā, Siguldā, Turaidā, Lēdurgā un citviet.


Savukārt fotogrāfa asistentei Aelitai Briedei fotogrāfija ir sirdslieta un savus darbus līdz šim jau izstādījusi vairākās fotoizstādēs Latvijā, ar interesi piedalās dažādu kultūras pasākumu fotografēšanā Rīgā, Siguldā, Lēdurgā, Turaidā.

Fotoizstādes iecere ir ne tikai iepriecināt skatītāju un radīt interesi par fotomākslu Siguldas novadā, bet arī veicināt saskatīt dzimtenes skaistuma klātbūtni un novērtēt to, kam parasti ikdienas aizņemtībā un steigā vienaldzīgi paejam garām, vēsta portāls "Sigulda.lv".