Drukāt šo lapu
26.04.2018 15:33

Carnikavā Mākslas dienās gaidāma gan izstāde, gan zibakcija

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Carnikavā Mākslas dienās gaidāma gan izstāde, gan zibakcija publicitātes

No 28. aprīļa Carnikavas tautas namā "Ozolaine" būs skatāma Mākslas dienām veltīta izstāde "Piejūras sapņi". To varēs aplūkot līdz 20. maijam, kad norisināsies īpašs noslēguma pasākums un zibakcija pie tautas nama "Ozolaine", ko ar drona palīdzību filmēs no putna lidojuma.

Pavasaris ir laiks, kad uzzied ne tikai pasaule ap mums, bet arī mākslinieku iztēlē auklētie sapņi un tēli. Mākslas dienas Carnikavā aicina uz ikgadējo izstādi, kas šoreiz būs apskatāma tautas nama "Ozolaine" telpās, bet visā izstādes noslēguma nedēļas nogalē – no 19. līdz 20. maijam – novadā norisināsies akcija, kuras laikā novada uzņēmēji, pašvaldības un nevalstiskās organizācijas, interešu kopas un mākslinieki veidos no putna lidojuma tveramas zīmes un rakstus, kas būs sveiciens Latvijai simtgadē, informē Carnikavas tautas nama "Ozolaine" vadītājas vietniece Agnija Saprovska.

20. maijā plkst. 19.00 interesenti aicināti piedalīties Mākslas dienu noslēguma pasākumā tautas namā, kurā tiks paziņoti Mākslas dienu galvenās balvas ieguvēji, un ikviens apmeklētājs varēs piedalīties kopēja sveiciena izveidē Latvijai.

"Piejūras sapņi" ir latviešu kā jūras krastā dzīvojošas nācijas iekšējā spēka un identitātes meklējumi nākotnes kontekstā. Sapnis, kas izsapņots tagadnes telpā, ir pirmviela nākotnes matērijai un dzīves telpai. Izstāde ir iekļauta Latvijas valsts simtgadei veltītā izstāžu ciklā "Latvijas sapņi", norāda A. Saprovska.