11.05.2018 07:58

Rīgas reģionā sākas skolēnu pieteikšanās darbam vasarā

Autors  LETA
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Rīgas reģionā sākas skolēnu pieteikšanās darbam vasarā arhīvs

Piektdien Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) mājaslapā plkst.16 sāksies skolēnu elektroniskā reģistrācija dalībai aģentūras īstenotajos vasaras nodarbinātības pasākumos Rīgas reģionā.

Reģistrācija nodarbinātības pasākumos vasaras brīvlaikā skolēniem, kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs, arī šogad tiks sākta pakāpeniski, proti, katram valsts reģionam noteikts savs reģistrācijas sākuma datums.

Patlaban reģistrācija nodarbinātības pasākumiem sākusies visā Latvijā.

Skolēnam ir jāreģistrējas tajā reģionā un novadā, kura teritorijā viņš vēlas strādāt.

Elektroniski reģistrēties darbam vasarā skolēni varēs līdz 16.augustam, tomēr skolēna reģistrācija vēl negarantē iesaisti pasākumā, jo valsts līdzfinansēto darba vietu skaits ir ierobežots. Ar NVA atbalstu skolēniem šovasar būs iespēja strādāt 5179 darba vietās.

Skolēns pasākumā varēs piedalīsies vienu mēnesi, atsevišķos gadījumos nodarbinātība var tikt pagarināta līdz diviem mēnešiem.

Pasākuma organizēšanas noteikumi paredz, ka skolēns pirms reģistrācijas var vienoties ar konkrētu darba devēju par darba vietu un laiku. Ja skolēns nav vienojies ar darba devēju, tad pieteikuma reģistrācijas secībā viņš telefoniski vai ar e-pasta starpniecību saņems uzaicinājumu piedalīties konkursā uz brīvajām darba vietām.