Valsts zemes dienesta (VZD) aplēses liecina, ka Garkalnes novadā pagājušajā un aizpagājušajā gadā notikuši 100 darījumi ar dzīvokļiem, vairāk nekā 400 darījumu ar zemi un gandrīz 200 darījumu, kur pārdota zeme kopā ar ēkām. Tas ietekmējis kadastrālās vērtības cenu novadā.

AS "Sadales tīkls" informē, ka plānoto darbu elektroapgādes tīklā dēļ, tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde Garkalnes novada Bukultos.

10. novembrī no plkst. 12 līdz 16 Brīvdabas muzejā notiks Mārtiņdienas svinības un masku gājiens.

Pagājušās nedēļas izskaņā Garkalnes pašvaldības policija veica reidu Baltezerā, lūkojot, vai maluzvejnieki nav salikuši savus tīklus.

Sakarā ar Garkalnes vidusskolas rekonstrukciju turpmāk Garkalnes novada bibliotēka atradīsies Vidzemes šosejā 33b.

Līdz 18. septembrim Garkalnes novada iedzīvotāji aicināti iesniegt aptaujas anketas par sev izdevīgāko vienu no četriem "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem mikroautobusa maršruta galapunktiem.

Pašvaldības SIA "Garkalnes inženiertīkli" realizē projektu "Ūdenssaimniecības attīstība Garkalnes novada Upesciema ciemā".

No 22. jūlija SIA "Garkalnes ūdens" izveidotajā būvlaukumā Krastmalas un Senču sila ielās Priedkalnē sākusies projekta "Kanalizācijas tīklu izbūve Bukultos, Priedkalnē un savienojums ar Rīgu".

Garkalnes koris "Pa saulei" īsi pirms Jāņiem piedalījās savdabīgā zibakcijā, ar mērķi ieskandināt XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkus.

Ziemīgās noskaņās ir noritējusi ikgadējā Lielgabarīta talka, kurā ikvienam novada iedzīvotājam bija iespēja atbrīvoties no nevajadzīgām mantām.

Vecākiem, kuru vēlas piereģistrēt savu atvasi kādā no Garkalnes novada pirmsskolas izglītības iestādēm, tas jādara aprīlī, paredz jaunie noteikumi.