Trīsstāvu dzīvojamā māja Helmaņa ielā 1, Siguldā, kas ekspluatācijā nodota 1980. gadā, renovēta par Eiropas Savienības līdzekļiem.

Par ieguldījumu Siguldas novada kultūras dzīves attīstībā un popularizēšanā siguldieši piešķīruši titulu “Gada cilvēks” koncertzāles “Baltais Flīģelis” vadītājai Inesei Zagorskai.

25.11.2011 13:02

Baiļu izjūta nepamet

Kopš 16. oktobra rīta, kad daudzdzīvokļu mājā Mālpils novada Upmalās atskanēja sprādziens, apritējis mēnesis.

Daudzi siguldieši ir ievērojuši skaistas mājas Strēlnieku ielas galā, tuvāk Siguldas pagasta teritorijai un dzirdējuši, ka tajās dzīvo rīdzinieki.

Tirgus – tā ir cita pasaule, šeit ir sava klačiņa, savs asumiņš, savs jociņš un savs noslēpums – tirgū vienaldzīgo nav.

Kopš pavasara Siguldā, Raiņa ielā 5a, savas durvis vēris mājīgais Veselība profilakses centrs – SIA “Malus”.

Siguldas biedrība “Aicinājums Tev”, kurā apvienojušies cilvēki ar dažādām invaliditātes izpausmēm, pārcēlušies uz jaunām telpām. Kronvalda ielā 4 atradīsies arī dienas centrs “Saulespuķe”.

Siguldas novada lauku attīstības speciāliste Ineta Eriksone šomēnes uz tikšanos aicināja Siguldas novada latvāņu izplatības ierobežošanas ekspertu grupu, zemes īpašniekus, kuru teritorijas invadētas ar latvāni un citus interesentus.

15.oktobrī Siguldā tika aizsākta jauna tradīcija – Siguldas “Sport2000” pusmaratons, kas bija noslēdzošais posms skrējienu seriālā “Skrien, Latvija”.

23.11.2011 15:50

Paņem biļeti!

Valsts dotācijas samazinājuma dēļ pasažieru pārvadājumiem starppilsētu un vietējos reģionālajos maršrutos Rīgas reģionā tiek samazināti reisi vai slēgti maršruti.

Skanot smeldzīgi ritmiskam tango, lielais svētku uzvedums ir sācies – ar Siguldas Brodvejas stāstu pilsētas kultūras nams svin 50 gadu jubileju.

23.11.2011 13:26

Ar priedes asaru sirdī

„Neiedomājieties, ka priedes sveķa lāses izsprāgst no koka un sakrīt jūrā un tā veidojas dzintars,” ar humora dzirksti savu stāstu uzsāk Latvijas Amatniecības kameras dzintara apstrādes amata meistars Harijs Jākobsons.