Carnikavas novadā turpinās reģionālā autoceļa P1 seguma atjaunošana 6 km garā posmā no Garciema dzelzceļa pārbrauktuves līdz norādei "Carnikava".

Carnikavas novada dome arī šogad aicina Carnikavas novadā deklarētos skolēnus, kuri ir vecumā no 13 līdz 18 gadiem, pieteikties sabiedriski lietderīgo darbu veikšanai vasaras brīvlaikā, strādājot desmit darba dienas un saņemot par to atalgojumu.

Marta vidū Kalngales ciema iedzīvotāji kopīgi organizētajā pasākumā ar rotaļām un pašu ceptām pankūkām jaukā svētku pasākumā atvadījās no ziemas.

Projektā "Central Baltic Cycling" ir noslēdzies iepirkums veloceļa projektēšanas pakalpojumiem. Saskaņā ar konkursa rezultātiem veloceļa projektēšanu un ietekmes uz vidi novērtējumu veiks SIA "Polyroad".

Pēc iedzīvotāju lūguma Carnikavas Tautas namā "Ozolaine" 9. martā pulksten 16 būs skatāma atjaunotā Rūdolfa Blaumaņa izrāde "Trīnes grēki".

2. martā pulksten 13 Carnikavas Tautas namā "Ozolaine" uzstāsies TV šovos iepazītie brāļi Auzāni un Jersikas orķestris.

22. februārī pulksten 19 Carnikavas Tautas namā "Ozolaine" tiks izrādīta Dāvja Sīmaņa pilnmetrāžas dokumentālā filma "Pēdējā tempļa hronika".

Vairāki iedzīvotāji ir informējuši Carnikavas sSociālo dienestu, ka mājās ierodas cilvēki, kuri, uzdodoties par sociālā dienesta darbiniekiem, sola piegādāt malku un drēbes, ja tiks samaksāti 50 lati.

Šīs nedēļas sākumā Carnikavā tika atklāta neparasta izstāde, kas veltīta mīlestībai un erotikai.

Latvijas bankas koris aicina uz vēl nebijušu kultūrizglītojoši informatīvu pasākumu – koncertu "Bahs un nēģi".

Carnikavas novada Kalngales iedzīvotāji jauno gadu sākuši sociāli aktīvi, nodibinot savu biedrību.

Carnikavas kamerkoris "Vēja balss" un tā mākslinieciskais vadītājs Jurģis Cābulis cienīgi sevi prezentēja garīgās mūzikas festivālā "Sudraba zvani".